Blog

st.
22

Dania weselne - jakie warto wybrać?

Organizacja przyjęcia weselnego to dość trudne zajęcie, dlatego wiele par młodych decyduje się na pomoc profesjonalistów w tym zakresie.

gr.
12

Firmowa wigilia — dlaczego warto ją zorganizować w hotelu?

Firmowa wigilia to czas, kiedy wszyscy współpracownicy i kadra kierownicza spędzają wspólne chwile w przyjemnej atmosferze. Warto zadbać o to, aby odpowiednio zorganizować przyjęcie wigilijne dla przedsiębiorstwa.

lst.
16

Ile dań gorących powinno być na przyjęciu weselnym?

W dzisiejszych czasach standardowe przyjęcia weselne organizowane są średnio na 100-200 osób w zależności od regionu Polski oraz preferencji młodego małżeństwa.

prn.
25

W jakim stylu warto urządzić salę weselną? Trendy na 2022/2023 rok

Wiele osób w dzisiejszych czasach zastanawia się, jak właściwie powinna wyglądać idealna sala weselna, która będzie spełnieniem marzeń pary, tuż po zaręczynach.

sp.
19

Jak i gdzie zorganizować przyjęcie weselne w pobliżu Warszawy?

Zastanawiasz się, w jaki sposób przygotować jak najlepsze przyjęcie weselne nawet na ponad 100 osób? W pierwszej kolejności warto dobrze zaplanować swoje działania.

lp.
14

Szwedzki stół na weselu – plusy i minusy

Najczęściej posiłki podawane są w sposób tradycyjny, czyli serwowane gościom siedzącym przy stołach. Dziś przyjrzyjmy się bliżej innej formie, która również ma swoich zwolenników. Stół szwedzki na weselu – jakie ma plusy i minusy?

czrw.
06

Przyjęcie komunijne w restauracji? Poznaj plusy takiego rozwiązania

Pierwsza Komunia dziecka to ważne wydarzenie w życiu rodziny. Po uroczystościach kościelnych rodzina spotyka się zwykle w większym lub mniejszym gronie, aby wspólnie świętować. Dobrym rozwiązaniem jest organizacja przyjęcia komunijnego w restauracji.

mj.
20

Restauracja i dzieci, czyli co zrobić, by niedzielny obiad w rodzinnym gronie nie przerodził się w koszmar…

Wizyta w restauracji z dziećmi nie zawsze należy do przyjemności. Oto kilka wskazówek, jak przetrwać posiłek w restauracji, gdy towarzyszą nam małe dzieci

lt.
24

Dlaczego warto zorganizować wielkanocne spotkanie firmowe w hotelu?

Spotkanie firmowe to wspaniała okazja, aby spędzić czas z pracownikami czy kontrahentami poza biurem. Zbliżające się święta to kolejna okazja, aby spotkać się przy wielkanocnym stole i wzmocnić więzi między współpracownikami.

lt.
13

Prezent ślubny - co warto wziąć pod uwagę?

Goście weselni kupują prezent ślubny, aby podziękować za zaproszenie na uroczystość tak ważną w życiu Młodej Pary oraz ich najbliższych. Co wybrać, aby prezent spodobał się nowożeńcom?

gr.
03

Ślub zimą

Jako, że zima już tuż za rogiem, krótka lista spraw, o których nie powinniśmy zapomnieć w ferworze przygotowań do Wielkiego Dnia.

sp.
25

Ślub i wesele jesienią– wykorzystaj potencjał tej pory roku!

Wczesnojesienne  terminy budzą duże zainteresowanie wśród narzeczonych.  Jakie są zalety ślubu i wesela jesienią? Nasze obserwacje przedstawiamy poniżej.

sp.
08

Pakiet konferencyjny – upominki dla uczestników konferencji

Jakie rzeczy powinien zawierać pakiet konferencyjny, aby nie wylądował w koszu? Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na funkcjonalne, mile widziane i niezapomniane upominki, które na długo zagoszczą w domach czy biurach uczestników wydarzenia.

lp.
22

Smaczne jedzenie a udane spotkanie

Jakie są najważniejsze aspekty satysfakcjonującego spotkania? Miejsce, technologia a może osoba prowadząca wydarzenie? Wszystkie  z wymienionych odgrywają niewątpliwie istotną rolę. Jednak dla wielu uczestników spotkań, dobre jedzenie jest równie ważnym elementem udanego spotkania.

lp.
04

Atrakcje weselne, których goście nie zapomną

Ceremonia zaślubin jest zarówno wyjątkowym jak i kluczowym elementem tego wyjątkowego dnia. Jest to w końcu moment, kiedy faktycznie Para Młoda wypowiada decydujące TAK. Jednak przyjęcie weselne jest również tym, czego goście weselni nie mogą się doczekać – kto nie lubi jeść, pić i bawić się do białego rana? Oto kilka pomysłów na pozytywne zaskoczenie gości weselnych.

czrw.
10

DJ czy zespół muzyczny – kto lepiej sprawdzi się na Waszym weselu?

Wahacie się czy lepszym wyborem na Wasze wesele będzie DJ czy może zespół muzyczny grający na żywo? Przy jakiej muzyce Wasi goście będą się lepiej bawić? Być może skłaniacie się ku zespołowi, ale zastanawiacie się czy wytrzyma to budżet weselny?

kw.
08

Zaproszenia ślubne – na co zwrócić uwagę

Zaproszenia ślubne powinny być dobrym źródłem informacji na temat nadchodzącej uroczystości. Aby upewnić się, że wysyłacie wszystkie niezbędne informacje i we właściwym czasie, jest kilka elementów, na które należy zwrócić uwagę.

mrz.
27

Wiosenne śluby - dlaczego warto brać ślub na wiosnę

W Hotelu Grodzisko uwielbiamy wiosenne śluby i przyjęcia. Ślub to początek nowej drogi życia. Czy może być lepszy czas na zawiązanie węzła małżeńskiego niż wiosna?

mrz.
14

Recepta na udaną konferencję

Planując konferencję robisz wszystko co w Twojej mocy, aby przebiegła sprawnie i zakończyła się sukcesem. Musisz zmierzyć się z wieloma zadaniami natury praktycznej i technicznej.

lt.
27

Organizacja wesel - jak zapewnić dzieciom rozrywkę podczas przyjęcia weselnego

Bez wątpienia dzieci są źródłem bezgranicznej radości wielu rodziców. Nie oznacza to w żadnym jednak razie, że jest tak zawsze i wszędzie. Pod wieloma względami wesele to okazja dla dorosłych i stwarza wiele problemów, jeśli biorą w niej udział nasi milusińscy.

lt.
08

Różne układy sal konferencyjnych – czym się kierować przy wyborze?

Jeśli planujesz konferencję, spotkanie czy chociażby aktywności służące zacieśnianiu więzi w zespole, czeka Cię wybór sali konferencyjnej. Z pewnością zechcesz wybrać taki układ sali, który sprawdzi się najlepiej i umożliwi uczestnikom odniesienie maksymalnych korzyści z samego wydarzenia.

lt.
05

Przyjęcia weselne poza miastem

Zastanawiasz się gdzie zorganizować przyjęcie weselne? Koncentrować się na znalezieniu odpowiedniego lokalu w centrum miasta czy poszukać sali weselnej w spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku? Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których wiele par decyduje się na zorganizowanie przyjęcia weselnego poza miastem.

gr.
19

Profesjonalne sale konferencyjne

Wybierając odpowiednie miejsce na zorganizowanie naszej konferencji, spotkania integracyjnego, szkolenia czy warsztatów warto jest pamiętać o kilku istotnych elementach tak, aby zagwarantować sprawny przebieg wydarzenia .

gr.
07

Jak wybrać odpowiednie miejsce na przyjęcie weselne?

Jeśli właśnie się zaręczyliście, to znak, że znajomi i rodzina mogą zacząć serię pytań, wśród których z pewnością zagoszczą nieśmiertelne: „GDZIE i KIEDY?” Starajcie się nie ulegać presji i podekscytowaniu. Pamiętajcie, że decyzja dotycząca wyboru miejsca i czasu powinna być dobrze przemyślana. Warto rozważyć kilka elementów zanim podejmiecie ostateczną decyzję dotyczącą miejsca i daty Waszego ślubu.

Hotel Grodzisko

ul. Natolin 45a
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 515 044 605
hotelgrodzisko@wp.pl
www.hotelgrodzisko.pl

Grodzisk Mazowiecki