Conference rooms

Grodzisko Hotel features conference rooms which can easily be adapted to hold business meetings, conferences, trainings and workshops. Together with the restaurant room and varied menu, it gives us the possibility to organize different types of meetings, including business and educational ones.

Conference rooms are equipped with:

  • screen,
  • multimedia projector,
  • appropriate sound system.

Our conference room is a great place to work, gain qualifications and knowledge in a nice atmosphere. Technical infrastructure and professional staff enable us to hold customized meetings or company/business events.

Hotel Grodzisko Sale Konferencyjne Pod Warszawa

Find out more about our offer concerning organization of conferences.

Conference rooms near Warsaw

Hotel Grodzisko - Organization of weddings and Conference rooms near Warsaw

design by: estinet.pl

Jedno miejsce wiele możliwości

Pragniesz zorganizować najważniejsze przyjęcie w swoim życiu w dużej, w pełni wyposażonej i perfekcyjnie udekorowanej sali? Sprawdź ofertę naszego Hotelu w Grodzisku.

Sala Bankietowa, którą proponujemy, jest miejscem, do którego z łatwością będą Państwo w stanie zaprosić do ok. 200 osób, w zależności od formy zorganizowanego przyjęcia. Elegancki, stonowany wystrój, pozwala na wiele modyfikacji i w razie potrzeby daje możliwość dostosowania wnętrza do Państwa oczekiwań i preferencji.

Podczas organizowanych u nas przyjęć zapewniamy Państwu profesjonalną, życzliwą obsługę, bogaty wybór dań, wyśmienitą kuchnię i niepowtarzalną aranżację serwowanych potraw i trunków.

Do Państwa dyspozycji jest również obszerny, ogrodzony, monitorowany parking znajdujący się na terenie Hotelu Grodzisko

Jak również ogród z altaną idealną do zaślubin w plenerze oraz pomost idealny do zdjęć